MÜŞTERİ YORUMLARIiçekler tam aynı renkte olmasada beni arayarak stokta aynı çiçekten kalmadığı ve farklı bir renk ile çiçek gönderileceği bennimle paylaşıldığı vede zamanında gönderildiği için bence güzel hem güvenilir hemde ilkeli bir site ve kuruluş ilk defa denedim ve hiçbir sorun çıkmadı tüm çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim...iyi günler "

DERYA İSMENLİ"Gönderilen ürünün internetteki ile aynı olması ,istediğim tarih ve istenen saate teslim edilmesi beni çok memnun etti.Çok memnun kaldım Teşekkürler.İyi çalışmalar "

ÇİĞDEM ULUBEY


"Bugünün özel bir gün olduğu ıkın ve yoğun olacağını düşündüğüm için açıkçası şımarışımın geç bir zamanda ulaşacağı Yâda ulaşamayacağını düşünmüştüm. Ama tam tersı oldu sabah 9:30 da siparişim alıcıya ulaştı. İlk defa Internet yoluyla böyle bir siparişte bulundum tereddütlerim oldu ama bır sorun yasamadım. Teşekkür ederim çınar çiçekçilik :))) "

AMBER HAKTANIR"14 şubat için başka bir şehirde çalışan eşime çiçekbahçem aracılığı ile çiçek gönderdim. Siparişi son ana kadar geciktirmeme rağmen, gönderdiğim çiçek, sabah saat 09.oo sularında eşime teslim edilmişti! Daha önce de farklı firmalarla benzeri şekilde çiçek gönderdiğim olmuştu. İnternette tanıtımı yapılan ürünle teslim edilen ürünün farklı olması nedeniyle birkaç kez mahcup olmuştum. çiçekbahçem tanıtımını yaptığı ürünü bire bir teslim ettiğini de ifade etmek isterim. Emeği geçen herkese teşekkür ve saygı dileklerimi iletiyorum. "

ÖZLEM KURT