ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödeme Seçenekleri

Ödeme SeçenekleriAlması Kolay Ödemesi Daha Kolay

CinarCicekcilik.com.trr'da ödemelerinizi Kredi Kartı, Banka (ATM) kartı, Sanal Kart, PayPal ve EFT, Havale ile yapabilirsiniz. Belirtilenlerin dışındaki ödeme yöntemleri Çınar Çiçekçilik'de kullanılmamaktadır. 

 

  • Kredi kartı
  • Banka (ATM) kartı
  • Sanal Kart
  • PayPal
  • EFT
  • Havale


Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapılır?

 

CinarCicekcilik.com.tr'den yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartınızla online olarak ödeme yapabilirsiniz. 

 

Banka (ATM) Kartı ile nasıl ödeme yapılır?


Banka (ATM) kartıyla ödeme yaparken kart bilgilerinizi girdiğiniz ödeme ekranında "3D Secure kullan" seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

 

Sanal Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır?


Sanal Kredi Kartı; vadesiz hesabınıza ya da kredi kartınıza bağlı tanımlanan, limitini sizin belirlediğiniz, internette alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Sanal kredi kartı başvurusu yapmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bankanızla irtibata geçiniz.

 

PayPal ile nasıl ödeme yapılır?


CinarCicekcilik'de ürün satın alırken ödemenizi PayPal ile yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında "PayPal ile ödeme" sekmesine tıklayarak PayPal ödeme ekranına ulaşabilirsiniz. PayPal hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

 

  •  Birden fazla ürünün ödemesini tek seferde yapabilir miyim?


Eğer bir adetten daha fazla ürün satın almak istiyorsanız, "Alışveriş Sepetini" kullanarak, tüm ürünlerin ödemesini tek seferde yapabilirsiniz. 

 

  •  İndirim kuponu ve hediye çeki nedir, nasıl kullanılır?


İndirim kuponu ve hediye çeki ,CinarCicekcilik.com.tr alışverişlerinde faydalanmaları için kullanıcılarına sunduğu indirim avantajıdır. 

 

Havale ve EFT ile Ödeme Nasıl Yapılır?


Havale/EFT yapmak istediğinizi  seçin ve “Havale Devam” tuşuna basın. EFT işlemlerinde alıcı olarak “Çınar Çiçekçilik. görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak 8 haneli sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın.