Teslimat Bilgisi

  •  
  •  
  •  

Aynı Gün Çiçek Teslimatı

 

Tüm çiçek siparişleri için, sunduğumuz Türkiye aynı gün çiçek teslimatı siparişi 18:00'ya verilen siparişler aynı gün içinde yerleştirilir. Alternatif olarak, ileri tarihli, gelecekteki herhangi bir gün için teslim tarihi belirtebilirsiniz.

 

Ertesi Gün Hediye Teslimat 

 

Siparişleriniz 16:00 ya kadar verdiğiniz siparişiler, aynı gün Türkiye'de  yerleştirilir eğer 18:00'dan sonra verilen siparişler aciliyetine göre ertesi gün teslim edilir.  Uzak ve uzak alanlar teslimatı olduğunda fazladan bir gün gerekebilir.

 

AYNI GÜN SİPARİŞ & HEDIYELIK TESLIMATI

 

En popüler çiçekler ve hediyeler  aynı gün teslimat, 18:00 'den önce  verilen siparişler Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa'da aynı gün terslim edilir.

 

HAFTASONU VE TATİLLER

 

18:00 önce sipariş verilirse eğer Çiçekler Cumartesi ve Pazar günü teslim edilebilir. 

 

TESLİMAT ZAMANI

 

Çiçekler, trafik durumu ve siparişlerin büyüklüğü, bu faktöreler gibi teslimta rol oynayan pek çok faktör vardır. Biz,  verilen teslimat saatine en uygun zamanda teslim ederiz . Ancak, her zaman bir verilen saat diliminde wsipariş teslimatı süresine uymak için elimizden geleni yapacağız.

 

 

ÇİÇEK GÖNDERİM ÜCRETİ

 

Tüm çiçek siparişleri için gönderim ücreti yoktur. Çok uzak bölgelere çiçek teslimatları için ek bir ücret söz konusu olabilir.

 

ÇİÇEK SEPETİ GÖNDERİM ÜCRETLERI

 

Tüm çiçek siparişleri için gönderim ücreti yoktur. Çok uzak bölgelere çiçek teslimatları için ek bir ücret söz konusu olabilir.

 

 

DÜĞÜN ÇIÇEKLERI

 

Düğün çiçek hizmeti  Anakara,  tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Çankaya ve çevresinde, Etimesgut, Sincan, Mamak, Cebeci, Kızılay ve gibi çok daha fazla. ..