Ay Çiçeği Desenli Vazoda Güne Bakan Çiçekleri

Ayçiçekleri hediye vermek için popüler bir çiçektir ve birinin ayçiçeklerini hediye olarak vermeyi seçmesinin birçok nedeni vardır.
Ürün Kodu: KIR5536

Durumu: Stok mevcut değil

385,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Ay Çiçeği Desenli Vazoda Güne Bakan Çiçekleri

Ayçiçekleri hediye vermek için popüler bir çiçektir ve birinin ayçiçeklerini hediye olarak vermeyi seçmesinin birçok nedeni vardır. İşte bazı yaygın nedenler:

Mutluluk: Ayçiçekleri, birinin ruh halini anında kaldırabilen ve yüzüne bir gülümseme getirebilen parlak ve neşeli görünümleriyle bilinir. Ayçiçeği vermek, mutluluğu ve pozitifliği yaymanın bir yolu olabilir.

Arkadaşlık: Ayçiçekleri genellikle arkadaşlık ve sadakatle ilişkilendirilir, bu da onları arkadaşlar arasındaki hediyeler için popüler bir seçim haline getirir.

Şükran: Ayçiçekleri, birinin yardımı veya nezaketi için takdir ve şükran göstermenin bir yolu olabilir. Sizin için orada olan birine "teşekkür ederim" demenin harika bir yolu olabilirler.

Yeni başlangıçlar: Ayçiçekleri genellikle yeni başlangıçların ve yeni bir başlangıcın sembolü olarak görülür. Ayçiçeği vermek, yeni bir işi, yeni bir evi veya birinin hayatındaki diğer heyecan verici yeni bölümleri kutlamanın bir yolu olabilir.

Romantizm: Ayçiçekleri geleneksel olarak romantizmle ilişkilendirilmese de, romantik bir partner için yine de harika bir hediye olabilirler. Sevginizin sıcaklığını ve parlaklığını temsil edebilir ve ilişkinize neşe getirebilirler.

Genel olarak ayçiçekleri, çok çeşitli durumlar için verilebilecek ve çeşitli duyguları ifade edebilecek çok yönlü ve anlamlı bir hediyedir.

Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • Ay çiçekleri

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.