Sevdiklerinizin hep yanındayız.

KISACA

Çınar Çiçekçilik (en eski Türkiye'de Çiçekçinispeten küçük, ama inanılmaz tutkulu online Türkiye Çiçekçi çiçek sektöründe deneyimi 18 yılı aşkın sürmektedir..

Gücümüzdeki ayrıntı, müşterilerimizi memnun etmek için tutku ve kişiselleştirilmiş müşteri hizmeti sunmak işte bu yetenek yatıyor. Biz çiçekleri seviyoruz, bizimle, sizin memnuniyetiniz garanti altında!

Başlangıçta bir küçük Ankara çiçekçi dükkanı, Çınar Çiçek şimdi dört büyük olmak üzere Türkiye'de hemen hemen tüm ilçe ve şehirlerde, İstanbul'da dahil olmak üzere dört büyük şehir Ankara, İzmir, Bursa illerine çiçek gönderimi bulunmakta

 

Neden Çınar Çiçekçilik

Misyonumuz uygun fiyata size kaliteli ve güvenli, en üst düzeyde çiçek siparişini sevdiklerinize getirmek ve bizim gerçekten ne kadar özel olduğunuzu göstermek için fırsat istiyoruz.

Güvenilir aynı gün çiçek siparişi, ertesi gün sepet ve hediye teslim ve kişiye özel müşteri hizmeti, Türkiye'de eşsiz bir hizmet! Ayrıca tüm ürünlerimiz %100 memnuniyet garantisi ile desteklenmektedir.

Fakat yanlızca bizim söylediklerimizde değil, burada müşterilerimiz ne diyor... ve burada neden Çınar Çiçekçilik seçmeliyim gösteren birkaç nedeni var.

 

TEKLİFİMİZ

Tüm son özel indirimleri, güncel fiyatları ilk önce duymak için, bizim Facebook sayfası ziyaret  edin ve "Beğen" düğmesine tıklayın veya Twitter'da bizi takip veya Google+.

 

Çınar Çiçekçilik, 1980 Yılında Ankara’da çiçek sektörüne girmiş ve büyük bir ivme kazanarak ilerlemiştir. 1995 Yılında www.cinarcicekcilik.com.tr ile online çiçek sektörüne başlamış ve yenileme çalışmaları ardından www.cinarcicekcilik.com.tr online çiçek sipariş sitesiyle 2004 yılında online çiçek sektöründe liderlik yolunda ilerlemeye devam etmektedir. İdealimiz, sunduğumuz "Çiçekleri" tasarımından sunumuna kadar her şeyi "şık" bir şekilde, internet sayfamız aracılığı ile sizlere sunmaktı.

Çınar Çiçekçilik markası ile çiçek siparişi anlayışı nasıl değişti!

Klasik hediye gönderme anlayışı ve çiçek hediye etme anlayışı ülkemizde de yavaş yavaş gelişiyor. Çiçekten vazgeçemiyoruz ama aynı zamanda klasik çiçeklerden farklı tasarımlarda bir hediye de sunmak istiyoruz. Çınar Çiçekçilik.com İşte böyle bir anlayıştan hareketle doğdu. Artık Çınar Çiçekçilik ile Sevdiklerinize hem çiçek hem de ilginç tasarımları hediye edebilir; böylece onlara hem de görsel bir şölen hem ruhuna hitap eden güzellikler yaşatabilirsiniz. Sizleri hem şıklığı ile alıcıyı şaşırtan hem de çiçek görselliği ile büyüleyen Çınar Çiçekçilik ‘de buluşturmak isteriz.

Çınar Çiçekçilik.com markası, bir CicekBahcem.com girişimi olup, geçmişte İnternet Girişimleri konusunda birçok deneyimi olan Çiçek Bahçem tarafından 18 Haziran 2008 tarihinde hayata geçmiştir.

Yüzlerde Tebessüm yaratmak, bunu sizler ve sevdiklerinizle buluşturmak dileğiyle...

Saygılarımızla, Çınar Çiçekçilik Ekibi