Özel Tasarım Vazoda Renkli Şebboy

Renkli bir şebboy Matthiola incana çiçeği hediyesi sipariş etmek, önemsediğiniz birini göstermenin harika bir yolu olabilir. Bu adımları izleyerek, günlerini aydınlatacak güzel ve kişiselleştirilmiş bir hediye oluşturabilirsiniz.
Ürün Kodu: KIR8489

Durumu: Stok mevcut değil

464,90 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Özel Tasarım Vazoda Renkli Şebboy

Şebboy çiçeği olarak da bilinen Matthiola ıncana, birçok durum için güzel bir hediye olabilecek güzel ve hoş kokulu bir çiçektir. Renkli bir Matthiola incana çiçeği hediyesi sipariş etmek için izleyebileceğiniz bazı adımlar şunlardır:

  1. Buketinizi seçin: Bir çiçekçi veya çiçek teslimat hizmeti bulduktan sonra, Matthiola ıncana çiçeklerinin bulunduğu bir buket seçebilirsiniz. Renkli ve canlı bir düzenleme oluşturmak için mor, pembe, beyaz ve sarı dahil olmak üzere çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz.
  2. Hediyenizi kişiselleştirin: Özel bir mesaj veya not ekleyerek hediyenize kişisel bir dokunuş eklemeyi düşünün. Birçok çiçekçi ve çiçek teslimat hizmeti, buketinize kişiselleştirilmiş bir mesaj ekleme seçeneği sunar.
  3. Siparişinizi verin: Buketinizi seçtikten ve hediyenizi kişiselleştirdikten sonra çiçekçi veya çiçek teslimat hizmeti ile siparişinizi verebilirsiniz. Alıcının adı ve adresi ile özel teslimat talimatları dahil olmak üzere doğru teslimat bilgilerini sağladığınızdan emin olun.
  4. Teslimat: Siparişiniz verildikten sonra, çiçekçi veya çiçek teslimat hizmeti buketi planlanan tarihte alıcıya teslim edecektir. Bazı çiçekçiler aynı gün veya ertesi gün teslimat sunabilirken, diğerleri birkaç gün önceden bildirimde bulunmayı gerektirebilir, bu nedenle belirli teslimat seçenekleri için seçtiğiniz çiçekçiye danışın.

Genel olarak, renkli bir Matthiola incana çiçeği hediyesi sipariş etmek, önemsediğiniz birini göstermenin harika bir yolu olabilir. Bu adımları izleyerek, günlerini aydınlatacak güzel ve kişiselleştirilmiş bir hediye oluşturabilirsiniz.

1. Sınıf Çiçekler Kullanılmıştır

  • Dekoratif Desenli Özel Vazo
  • 9 Adet Renkli Şebboy


Teslimat Koşulları
* Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
* Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
* Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
* Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.
Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.