FRENCH Dekoratif Ayaklı Vazo Kaktüs ve Kalancuha

Kaktüs ve kalancuha gibi, mutluluğu en saf hali ile sizlerin en özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Birinci sınıf saksı çiçekleri ve dekoratif desenli vazo eşliğinde özel olarak hazırlanmış çiçekler.
Ürün Kodu: SUKU103

Durumu: Stok mevcut değil

525,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

FRENCH Dekoratif Ayaklı Vazo Kaktüs ve Kalancuha (Siyah)

Kaktüs ve kalancuha gibi, mutluluğu en saf hali ile sizlerin en özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Birinci sınıf saksı çiçekleri  ve dekoratif desenli vazo eşliğinde özel olarak hazırlanmış çiçekler. Kakncuha çiçeklerinin ihtişamı ile bu karşı konulmaz güzelliğe eşilik eden kaktüsler ile bu güzelliği en güzel biçimde gözler önüne seren desenli vazo çiçek özel günlerinizde oyuncaklı çiçek siparişi için birinci kalite çiçekler kullanılarak, saksı çiçekleri siparişi verip,  çiçek göndermenin keyfe dönüştüğü çiçekçi. İşte şimdiye kadar hayalini kurduğunuz bu hediye yaşatmak için birbirinden güzel çiçekler ile hazırlanan ''saksı çiçekleri' kataloğundan size özel hazırlanmış olan oyuncaklı çiçek birini sipariş verebilirsiniz.


Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • Kaktüsler
  • Kalancuha

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.