Fırsat

Kokulu Gardenya Çiçeği C-GAR101

Ürün Kodu: C-GAR101

Durumu: Stok mevcut değil

Normal Fiyat: 115,70 TL

İNDİRİM! 65,99 TL

Ürün Açıklaması
Detaylar

Kokulu Gardenya Çiçeği (Gardenya Çiçegi Resimde Görüldügü Gibi Açmış Şekilde Gönderilmemektedir Çiçeklerinin Uzun Ömürlü Olması İçin Gonca Şekilde Gönderilmektedir)

Çok popüler bitkilerdir, gardenya başarılı bir şekilde herkesin dikkatini çeker güzel bir koku yayarlar. Herhangi bir dekor için güzel bir çiçek. Teşekkürler demenin düşünceli bir yolu kokulu çiçrkleri çiçek açmaya hazır. Bu bitki iç mekanlarda güneş ışığı, ya da ılıman iklimlerde açık havada çok uzun süre yaşarlar. (Bakım talimatları dahilinde) Gardenya Siparişi, Birinci sınıf kalitede Gardenyalar kullanılmaktadır.
• Gardenya bitki • Hediye yaklaşık 36cm-42cm" uzun boylu • Narin çiçek korumak için, bitki tomurcuklanma ve çiçeklenmeye hazır gelir. Gardenya Çiçeği, uzun süre güzel kalmasını sağlamak için
• Kalıcı güzellik sağlamak için, direk güneş ışığından sakının
• Gardenya çiçeği, nemi sevdiğinden dolayı nemli bir yerde kalması gerekmektedir.
• Sulaması ise , haftada 1 kap içine su konularak yapılması gerekmektedir.
Teslimat Koşulları
* Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
* Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
* Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
* Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.
Mesafeli Satış Sözleşmesi

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Kokulu Gardenya Çiçeği C-GAR101
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.