ORKİDE

Zarafet ve çiçek denince akla ilk gelen çiçek olan orkide, en çok online çiçek göndermek  için tercih edilen çiçekler arasındadır. Bir çok rengi bir arada bulundurduğu gibi en çok Mavi Orkide, Beyaz orkide, mor orkide gibi renkleri tercih edilen orkide çiçeği, asaleti simgesi olmuştur. Hem zarafet hemde etkileyici bir hediye olan orkide çiçekleri  ile sizde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Diğer çiçek siparişleri için olduğu gibi orkide siparişi de verebileceğiniz Çınar Çiçekçilik, ucuz orkide çiçek fiyatlarını yüksek kalite anlayışıyla sizlere buluşturuyor. Tek dallı orkide ve çift dallı orkide arasından seçim yapabileceğiniz gibi üç ve dört dallı olan orkideler ile sevdiklerinize, kolayca orkide siparişi verebilirsiniz.

Orkide Bakımı Nasıl Yapılır?


Orkide çiçekleri bakım konusunda zor olduğunu söylensede oldukça kolay bir bakımı vardır. Bulunduğu ortamda direk güneş ışığına maruz kamayacak bir yerde ısıtma sistemlerinden uzak 20 ile 30 derece bir ortamda olmalidır. Orkide çiçekleri solması ile birlikte öldüğü düşünülmektedir bu yanlıştır. Gerekli orkide bakımları yapılan orkide tekrar canlı çiçekleri açmaktadır. Orkidelerin sulama konusuda ısı ve güneş kadar önemlidir. Orkide kök kısmında bulunan ağaç kabuklarının nemli olması gerekmektedir. Zamanında yapımayan ve su içinde fazla bekletilen orkidelerin solmasına neden olur ve orkide çiçeğinin çok çabuk solmasına neden olur. Orkide çiçek açma zamanı olmadığı için her mevsim çiçekli kalabilirler.

Zarafetin simgesi olan rkideler, teşekkür çiçekleri, doğum günü çiçekleri, yeni iş çiçekleri gibi anlamlı günlerde tercih edilebilir. Değer verdiklerinizin özel günlerinde ve onları hatırlamak istediğinizde orkide çiçekleri güzel bir hediye olacaktır. Orkide çiçeklerinin zarafeti sizin her daim aynanız olacaktır.

37 Ürün(ler)

sayfa başı

37 Ürün(ler)

sayfa başı

Yükleniyor, lütfen bekleyin ... Yükleniyor, lütfen bekleyin ...