Peru Papatyası

Astromeria çiçekleri, canlı renkleri ve uzun vazo ömürleri nedeniyle kesme çiçek olarak popülerdir. Genellikle çiçek aranjmanlarında ve buketlerde, Özellikle anneler günü ve mezuniyet gibi özel günlerde çiçek siparişi verilir.
Ürün Kodu: KIR115

Durumu: Stok mevcut değil

420,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Peru Papatyası 

Astromeria (alstroemeria olarak da yazılır), özellikle Peru ve Şili'de Güney Amerika'ya özgü çiçekli bir bitkidir. Alstroemeriaceae familyasının bir üyesidir ve yaygın olarak Peru zambağı veya İnkaların zambağı olarak bilinir.

Astromeria çiçekleri genellikle iki tonlu veya noktalarla benekli altı yapraklı trompet şeklindedir. Pembe, kırmızı, turuncu, sarı, mor ve beyaz dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelirler. Yapraklar mızrak şeklindedir ve yeşil veya alacalı olabilir.

Astromeria çiçekleri, canlı renkleri ve uzun vazo ömürleri nedeniyle kesme çiçek olarak popülerdir. Genellikle çiçek aranjmanlarında ve buketlerde, özellikle düğün ve mezuniyet gibi özel günlerde sipariş verilir. Astromeria bitkileri ayrıca bahçelerde yaygın olarak yetiştirilir ve bordürlere, yataklara ve kaplara renk katmak için kullanılabilir.

Süs değerlerine ek olarak, astromeria çiçekleri bazen geleneksel  tıbbında tıbbi amaçlar için de kullanılır. Diğer sağlık yararlarının yanı sıra antienflamatuar ve kanser önleyici özelliklere sahip olduklarına inanılmaktadır.

Genel olarak, astromeria çiçekleri zengin bir kültürel ve tıbbi tarihe sahip güzel ve çok yönlü bir çiçektir.

Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • Peru Papatyası ( Astemerya )

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.