Sade Güzellik Lilyum C-SER106

Bugün teslim! Kargo ücretsiz! Çiçek siparişi için hemen alışverişe başlayın. Beyaz seramik içinde 5 adet beyaz liyum, aranjmanı. Birinci kalite beyaz ile hazırlanmış bu büyüleyici lilyum, aranjmanı sevdiklerinize hediye ederek onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.
Ürün Kodu: C-SER106

Durumu: Stok mevcut değil

667,68 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

'Sade Güzellik' Vazoda Beyaz Lilyum  Aranjmanı
Sizin eş ruhunuz, kalbinizin diğer aynası... Sevgilinizin yüzündeki muhteşem ışıltıya şahit olmak kadar güzel bir duygu yoktur. Biricik sevdiklerinize unutulmaz bir an yaşatmak ister misiniz?
Beyaz  içinde 5 adet beyaz liyum, aranjmanı. Birinci kalite beyaz ile hazırlanmış bu büyüleyici lilyum,  aranjmanı sevdiklerinize hediye ederek onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.
Beyaz ihtişamı ile bu karşı konulmaz özelliği  vazo ile bir adım yukarı taşıyın. Aranjmanda kullanılan bu iki özelliği en güzel biçimde gözler önüne seren bu özel aranjman özel günlerde çiçek gönderimi için birinci kalite 9 tane beyaz , sevdiklerinize çiçek siparişi verip, çiçek gönder menin keyfe dönüştüğü çiçekçi.
Bu vazoda bulunan çiçek. Birinci sınıf kalitede kullanılmaktadır.
Çiçek siparişi içinde aşağıda bulunan ürünler kullanılmaktadır.
Çiçek siparişinizin tazeliğini koruması için taze çiçekler kullanılarak aynı gün, sipariş saatinde hazırlanıp teslim edilmektedir..
• Beyaz Lilyum
• Beyaz Lisyantus
• Cipsofilyalar
•  Vazo
• Kurdele ve yeşillikler

Çiçek siparişi, uzun süre kalmasını sağlamak için
• Kalıcı güzellik sağlamak için, bu taze ve tomurcuk şeklinde hazırlanmaktadır.
• Çiçek, seralarımız dan mükemmellik zirvesinde toplanmıştır
• Tazelik sağlamak için saatinde hazırlama

Teslimat Koşulları
* Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
* Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
* Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
* Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.
Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.