Darlington Dekoratif Ayaklı Vazo Kaktüs ve Kalancuha (Pembe)

Sevgiliye hediye olarak biraz farklı çiçeklere yönelmekte fayda var. Yüzünü güldürecek dekoratif desenli vazo içinde kaktüs ve kalancuha saksı çiçekleri ile daha farklı hediyelerin peşine düşebilirsiniz. Sıcacık, kocaman özel vazonun içince çiçeklere kim hayır diyebilir ki? Bu hediyelerin bir diğer özelliği de tasarımları.
Ürün Kodu: SUKU102

Durumu: Stok mevcut değil

475,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Darlington Dekoratif Ayaklı Vazo Kaktüs ve Kalancuha (Pembe)

Sevgiliye hediye olarak biraz farklı çiçeklere yönelmekte fayda var. Yüzünü güldürecek dekoratif desenli vazo içinde kaktüs ve kalancuha saksı çiçekleri ile daha farklı hediyelerin peşine düşebilirsiniz. Sıcacık, kocaman özel vazonun içince çiçeklere kim hayır diyebilir ki? Bu hediyelerin bir diğer özelliği de tasarımları. İlginç tasarımlardan oluşan  hediyeleri sevgiliniz çok sevecek. Ona uygun olan  çiçekler seçtiğiniz takdirde, ona hayatı daha keyifli hale getirebilirsiniz.


Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • Kaktüsler
  • Kalancuha

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.