Violet Üçlü Menekşe Bahçesi

Menekşeler, narin güzellikleri ve tatlı kokularıyla bilindikleri için doğum günleri, Anneler Günü, Sevgililer Günü ve yılbaşı gibi hediye verme etkinlikleri için popüler bir seçimdir. Menekşeleri hediye olarak sipariş ederken, genellikle saksı bitkileri, buketler ve çiçek aranjmanları dahil olmak üzere çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.
Ürün Kodu: SAK5569

Durumu: Stok mevcut değil

395,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Violet Üçlü Menekşe Bahçesi

Menekşeler özel birine hediye olarak sipariş edilebilir. Menekşeler, narin güzellikleri ve tatlı kokularıyla bilindikleri için doğum günleri, Anneler Günü, Sevgililer Günü ve yılbaşı gibi hediye verme etkinlikleri için popüler bir seçimdir. Menekşeleri hediye olarak sipariş ederken, genellikle saksı bitkileri, buketler ve çiçek aranjmanları dahil olmak üzere çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Çınar çiçekçilik ve çiçek teslimat hizmeti ile menekşe hediyenize eşlik edecek çikolata, balon ve kişiye özel kartlar gibi ek hediye seçenekleri de sunar.


Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

 • Dekoratif Desenli Vazo
 • Üç Renk Menekşe

 

Menekşeler, narin, renkli çiçekleriyle bilinen popüler bir çiçekli bitki türüdür. Menekşe yetiştirmekle ilgileniyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler şunlardır:

Işık: Menekşeler parlak, dolaylı ışığı tercih eder. Yaprakları ve çiçekleri yakabileceğinden onları doğrudan güneş ışığına maruz bırakmaktan kaçının.

Su: Menekşelerin düzenli olarak sulanması gerekir, ancak fazla sulamamaya dikkat edin. Toprak dokunulduğunda kuru hissettiğinde sulayın ve lekelenmeye neden olabileceğinden yapraklara su bulaşmasından kaçının.

Toprak: Menekşelerin organik madde bakımından zengin, iyi drene olan toprağa ihtiyacı vardır. Çoğu fidanlıkta veya bahçe merkezinde önceden karıştırılmış menekşe toprağı satın alabilirsiniz.

Saksı: Menekşeler hafifçe köke bağlı olmayı tercih ettiğinden, bitkinin mevcut saksısından biraz daha büyük bir saksı seçin. Tencerenin dibinde su birikmesini önlemek için tencerenin drenaj delikleri olduğundan emin olun.

Gübre: Menekşeler, büyüme mevsimi boyunca düzenli gübrelemeden yararlanır. Büyüme mevsimi boyunca her 2-3 haftada bir dengeli, suda çözünür bir gübre kullanın

Menekşe isimleri

 1. Violet
 2. Iris
 3. Lavender
 4. Lilac
 5. Viola
 6. Amethyst
 7. Heather
 8. Orchid
 9. Wisteria
 10. Periwinkle
 11. Hyacinth
 12. Mauve
 13. Plum
 14. Thistle
 15. Heather
 16. Jacaranda
 17. Petunia
 18. Pansy
 19. Bluebell
 20. Azalea

 

Teslimat Koşulları

 • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
 • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
 • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
 • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.