ZOYA Balck Desenli Vazoda 3 Lü Kaktüs

Genel olarak kaktüsler, herhangi bir odaya benzersiz ve ilginç bir dokunuş katabilen nispeten az bakım gerektiren bitkilerdir. Uygun bakım ile üçlü kaktüs aranjmanınız gelişmeli ve yıllarca keyif almalıdır.
Ürün Kodu: C-SAKD110

Durumu: Stok mevcut değil

385,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

ZOYA Balck Desenli Vazoda 3 Lü Kaktüs

Genel olarak kaktüsler, herhangi bir odaya benzersiz ve ilginç bir dokunuş katabilen nispeten az bakım gerektiren bitkilerdir. Uygun bakım ile üçlü kaktüs aranjmanınız gelişmeli ve yıllarca keyif almalıdır.

Kaktüsler, çöl ortamlarına özgü bir etli bitki türüdür. Eşsiz şekilleri ve dikenli dış cepheleriyle tanınırlar. Üçlü kaktüs aranjmanı veya diğer kaktüslerin bakımı için bazı genel ipuçları:

 • Sulama - Kaktüsler kuru ortamlarda hayatta kalmak için uyarlanmıştır, bu nedenle onları aşırı sulamamak önemlidir. Kaktüsü yalnızca toprak tamamen kuruduğunda sulayın ve kök çürümesini önlemek için iyi drene olan bir toprak karışımı kullandığınızdan emin olun. 

  Işık Kaktüslerinin gelişmesi için bol güneş ışığına ihtiyacı vardır, bu nedenle onları aydınlık ve güneşli bir yere yerleştirmek en iyisidir. Ancak güneş yanığına neden olabileceğinden onları çok uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamaya dikkat edin.
 • Sıcaklık - Kaktüsler ılık sıcaklıkları tercih eder ve soğuk cereyanlardan veya 50 ° F'nin (10 ° C) altındaki sıcaklıklardan zarar görebilir. Onları cereyandan uzak, ılık ve kuru bir yerde saklayın.
 • Gübreleme - Kaktüsler fazla gübre gerektirmez, ancak büyüme mevsimi boyunca (ilkbahar ve yaz) kaktüse özgü bir gübre ile besleyebilirsiniz.
 • Saksı değiştirme - Kaktüslerin sık sık saksı değiştirilmesine gerek yoktur, ancak kaplarını aşarlarsa birkaç yılda bir saksı değiştirebilirsiniz. İyi drene olan bir toprak karışımı kullanın ve köklere zarar vermemeye dikkat edin.


Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

 • Dekoratif Desenli Vazo
 • 3 Lü kaktüs

Teslimat Koşulları

 • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
 • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
 • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
 • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.