Amari Desenli Vazoda Kokulu Yasemin Çiçeği

Yasemin çiçeği olarak da bilinen harika kokusu güzel çiçekleri ve oval formu sayesinde favori bir saksı çiçeği çeşididir. Bu tam gövdeli, tam figürlü bitki tropikal yağmur ormanlarından gelir, bu nedenle yapraklarını zaman zaman su püskürtmeniz çok minnettar olacaktır.
Ürün Kodu: C-SAKD107

Durumu: Stok mevcut değil

398,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Amari Desenli Vazoda Kokulu Yasemin Çiçeği

Yasemin çiçeği olarak da bilinen harika kokusu  güzel çiçekleri ve oval formu sayesinde favori bir saksı çiçeği çeşididir. Bu tam gövdeli, tam figürlü bitki tropikal yağmur ormanlarından gelir, bu nedenle yapraklarını zaman zaman su püskürtmeniz çok minnettar olacaktır.


Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • Yasemin Saksı Çiçeği

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.